Hikayemiz

MERHABA sevgili kitap severler, çocuğu da kitap sevsin isteyenler…
“Çocuğum şu yaşta, ona hangi kitapları almalıyım” diye soranlar…
Çocuğuna daha çok kitap okumak isteyen ama araştırmaya, almaya zaman bulamayanlar…

Ben Özlem, kitaplarimgeldi.com ‘u sizler gibi kitaplara ve okumaya değer veren, çocuğuna küçük yaşlardan itibaren okuma alışkanlığı kazandırmak isteyen anne-babalar için kurdum. Çevremdeki annelerden kitap seçimi konusunda sık sık duyduğum sorulardan aldığım ilham, çok okuyan iki çocuğumdan gelen tecrübe ve çocuk kitaplarına olan sevgimin birleşiminden bu site doğdu.


Kitaplarimgeldi.com bir çocuk kitabı aboneliği sitesi. Abone olduğunuzda, her ay çocuğunuzun yaşına uygun 4 güzel kitabı kapınıza gönderiyoruz. Kitapları Türkiye’nin en iyi çocuk yayınevlerinin uzmanlarıyla birlikte ve çocukların da yorumlarını alarak, büyük bir titizlikle seçiyoruz. Evinizde olan kitaplarla çakışmaması için de, her yaş grubu için iki farklı kitap paketi sunuyoruz. En Sevilenler paketinde seçtiğiniz yaş grubuna ait en sevilen kitapları bulabilirsiniz. En Güzel Yeniler paketinde ise o yaş grubunda son bir yıl içinde çıkan kitaplar yer alıyor.


Aklınıza takılan sorular olursa sitemizin Sık Sorulan Sorular sayfasına göz atabilir, ya da bilgi@kitaplarimgeldi.com adresimize yazabilirsiniz. Size en iyi hizmeti sunabilmek için bize ışık tutacak soru, yorum ve önerilerinizi her zaman bekleriz.


Çocuklar daha çok okusun, daha çok merak etsin, daha çok soru sorsun, daha çok hayal kursun, daha çok kıkırdasın diye… Sevgilerimizle…Kitaplarım Geldi ekibi adına,
Özlem Onur Kurtuluş
Birlikte Çalıştığımız Yayınevleri
Redhouse Kidz Mavibulut Günışığı Kitaplığı Yapı Kredi Yayınları